Jak wygląda zabieg z użyciem nici do podnoszenia piersi

Przed uzyskaniem liftingu nici, należy umówić się na rozmowę z dostawcą. Konsultacja jest ważną częścią procesu, ponieważ pozwala omówić oczekiwania i najlepszą procedurę dla Twojej wyjątkowej sytuacji. Lekarz może również wyjaśnić, czy lifting nici jest dla Ciebie odpowiedni i czy istnieją jakieś alternatywy. Zazwyczaj konsultacja może odbyć się przez telefon – ta myśl pochodzi od autora strony kancelaria-urody.pl.

PDO

Zabieg podnoszenia piersi nićmi PDO jest jednym z najnowszych osiągnięć w chirurgii kosmetycznej. Pacjenci mogą zobaczyć rezultaty niemal natychmiast, z bardziej napiętą skórą i podniesioną tkanką. Rezultaty ulegają dalszej poprawie przez okres od sześciu do dziewięciu miesięcy, w miarę jak naturalna produkcja kolagenu w organizmie i proces gojenia zaczynają działać. Po zabiegu nie będzie już potrzebna sesja kontrolna przez minimum 9 do 12 miesięcy.

Lifting nićmi PDO może być stosowany również na innych obszarach twarzy i ciała. Certyfikowana pielęgniarka PDO thread będzie w stanie opracować dla Państwa plan leczenia. Zostały one przeszkolone w zakresie techniki i procesów nici PDO. Oprócz obszaru piersi, lifting nićmi PDO wykonywany jest również na twarzy. Nici PDO

są wykonane z polidioksanonu, materiału, który jest powszechnie stosowany w szwach. Dostępnych jest kilka różnych typów i tekstur. Podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Gore-Tex

Zastosowanie Gore-Texu do nici podnoszących piersi ma wiele zalet, w tym trwały szew, który zapobiega powstawaniu blizn oraz gładką powierzchnię. Ułatwia również napinanie skóry wokół otoczki. Ceny tej procedury są podane tutaj. Możesz przeczytać więcej o tej procedurze i sposobie jej wykonywania.

Gore-Tex jest używany do celów medycznych od ponad trzech dekad. Pierwsza operacja kosmetyczna z wykorzystaniem implantów Gore-Tex została wykonana w 1983 roku, po czym materiał ten został dokładnie przetestowany pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Obecnie jest to powszechnie stosowany materiał na implanty w estetycznej chirurgii plastycznej oraz w chirurgii jaskry. Wielu chirurgów stosuje również szwy Gore-Tex w innych zaawansowanych, ratujących życie procedurach.

Procedura jest bezpieczna i wymaga minimalnego czasu rekonwalescencji. Może być łączony z innymi niechirurgicznymi procedurami, aby uzyskać bardziej zauważalne rezultaty. Na przykład, podnoszenie nici może być połączone z ultherapią dla uzyskania lepszego rezultatu.

Nylon

Nici do podnoszenia piersi są opcją chirurgiczną, która może podnieść i napiąć piersi. Procedura ma minimalne ryzyko i jest zazwyczaj bezbolesna. Zazwyczaj po jednej wizycie w gabinecie wracasz do swojej normalnej rutyny. Należy jednak podjąć kilka środków ostrożności, aby upewnić się, że zabieg nie zakłóci Twojego stylu życia.

W większości przypadków procedura trwa tylko 30 minut lub mniej. Jednak długość czasu zależy od wielkości obszaru docelowego i liczby użytych nici. Nici mogą mieć do 25 nici po każdej stronie. Pacjentom zaleca się unikanie wytężonej aktywności przez tydzień po zabiegu. Miejscowe znieczulenie jest stosowane do miejsc nacięcia, aby zminimalizować ból. Na życzenie dostępna jest sedacja.

Przed zabiegiem wymagany jest pełny wywiad położniczy i dotyczący piersi. Po zastosowaniu znieczulenia, lekarz wprowadzi nici PDO w obszar piersi. Nici te tworzą pod skórą sieć podtrzymującą, która podnosi pierś i utrzymuje ją na miejscu. Z czasem skóra będzie się goić, wzmacniając włókna kolagenowe.

InstaLift

To, jak wygląda zabieg z użyciem nici do podnoszenia piersi, zależy od zastosowanej techniki. Podczas zabiegu lekarz znieczuli miejsca, które mają być poddane zabiegowi i zaznaczy je znieczuleniem miejscowym. Za pomocą wydrążonej igły zostaną wprowadzone nici, które chwytają się opadającej skóry i tkanki miękkiej, aby podnieść dotknięte obszary. Nici pozostaną w organizmie przez okres do sześciu miesięcy, zanim zostaną zastąpione przez nowy kolagen. Rezultaty będą pojawiać się stopniowo w ciągu następnych kilku miesięcy, ale mogą być widoczne po trzech latach.

Podniesienie nici jest zabiegiem kosmetycznym i do zabiegu należy wybrać doświadczonego chirurga plastycznego. Pierwszym krokiem do wykonania liftingu jest umówienie się na konsultację. Podczas konsultacji pacjentka i lekarz omówią, jaki rodzaj zabiegu będzie dla niej najlepszy. Dostawca może polecić inne procedury kosmetyczne, które są bardziej odpowiednie dla Ciebie.

Zabieg z użyciem nici do podnoszenia piersi jest stosunkowo prostą procedurą, która może dać Ci jędrniejsze piersi. Procedura jest nieinwazyjna, a koszty są stosunkowo niskie w porównaniu z innymi metodami chirurgicznymi. Należy spodziewać się, że wydasz 2949 dolarów za obie piersi, co obejmuje konsultację i ocenę kontrolną po ośmiu tygodniach. Do zabiegu dołączone są również zastrzyki z osocza bogatopłytkowego (PRP), które pomagają utrzymać jędrność piersi. Zastrzyki będą Cię kosztować 849 dolarów za fiolkę i zazwyczaj wymagają 6 do 8 sesji.

Silhouette InstaLift

Zabieg z użyciem nici podnoszących piersi Silhouette InstaLifted wykorzystuje resorbowalne szwy do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, co skutkuje natychmiastowym podniesieniem zwiotczałej tkanki piersi. Ta unikalna metoda powiększania piersi jest zatwierdzona przez FDA i wykorzystuje biokompatybilne nici rozpuszczalne, zwane dwukierunkowymi „stożkami”. Nici te rozpuszczają się w tkance w ciągu tygodni lub miesięcy, a wytworzony z czasem naturalny kolagen i elastyna zapewniają długotrwałe podniesienie i ujędrnienie bez konieczności wykonywania inwazyjnych procedur lub powstawania blizn.

Procedura nie wymaga znieczulenia, a pacjent może odczuwać łagodny obrzęk i zasinienie. Czas rekonwalescencji jest krótki i łatwy, w zależności od liczby użytych nici i poziomu komfortu pacjenta. Szwy szybko się goją i nie pozostawiają widocznych blizn.

W zależności od stopnia zaawansowania starzenia się Twoich piersi, zabieg Silhouette InstaLift może być dla Ciebie odpowiedni. Jeśli rozważasz ten zabieg, umów się na konsultację z dr Finger, aby omówić swoje możliwości. Będzie ona w stanie określić, czy jesteś dobrą kandydatką do zabiegu. Konsultacje można zaplanować w Savannah lub Bluffton.

Podniesienie kotwicy

Pacjentki, które poddały się zabiegowi podnoszenia piersi za pomocą nici, zgłaszały ograniczone wzmocnienie. Wynika to z faktu, że procedury te są wciąż dość nowym wynalazkiem, a materiały używane do podnoszenia piersi za pomocą nici są bardzo różne. Dodatkowo, pacjentki powinny spodziewać się siniaków i obrzęku po zabiegu. Jeśli obrzęk jest bardzo silny, pacjent powinien natychmiast poinformować o tym swojego chirurga. Może to wskazywać na zakażenie, które może być leczone antybiotykami. Jeśli obrzęk staje się nadmierny, konieczne może być wykonanie drenażu chirurgicznego.

Zabieg podnoszenia nici jest mało inwazyjny i może być wykonany podczas jednej wizyty w gabinecie. Lekarz wprowadza małe kaniule, które mocuje się do skóry. Nici są wykonane z polidioksanonu, tego samego materiału, który jest używany w szwach rozpuszczalnych. Istnieją dwa rodzaje nici używanych podczas tej procedury: nici kolczaste i nie kolczaste. Nici kolczaste są bardziej wytrzymałe i trwają dłużej niż nici nie kolczaste. W zależności od Twoich potrzeb i pragnień, lekarz może użyć od 2 do 20 nici w liftingu nici.

Chociaż kotwiczne podniesienie piersi nie jest trwałym rozwiązaniem problemu nadmiernego zwiotczenia, może pomóc przywrócić jędrniejszy, bardziej młodzieńczo wyglądający kontur piersi. Zabieg jest procedurą ambulatoryjną i może być przeprowadzony w gabinecie lekarskim lub instytucie ambulatoryjnym. Przed zabiegiem pacjentki muszą być poddane znieczuleniu. Po znieczuleniu, chirurg wykonuje w piersiach nacięcie w kształcie kotwicy. Następnie usuwa nadmiar skóry i tkanki oraz zmienia położenie otoczek.

Podniesienie lizaka

Podniesienie lizaka jest doskonałą opcją dla kobiet, które chcą poprawić kształt i jędrność piersi bez konieczności poddawania się pełnemu liftingowi piersi. Zabieg ten polega na wykonaniu małego nacięcia w okolicy otoczki, a następnie naciągnięciu skóry w celu naprężenia i podniesienia piersi. Rezultatem jest jędrniejsza, bardziej napięta i młodziej wyglądająca pierś. Procedura ta ma ograniczony czas rekonwalescencji i nie pozostawia dużej blizny.

Procedura ta jest mniej inwazyjna niż inne procedury i jest najlepszym rozwiązaniem dla kobiet, które doświadczają umiarkowanego zwiotczenia, ale nie chcą poddać się zabiegowi wszczepienia implantów lub pełnego podniesienia piersi. Nacięcie jest mniejsze i może być ukryte pod ubraniem. Kobiety, które mają implanty piersi, nie powinny jednak decydować się na lifting Lollipop, ponieważ nie może on zapewnić im pożądanych rezultatów.

Ponieważ zabieg Lollipop lift wymaga bardzo małego nacięcia skóry, nie jest on idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają bardzo małe piersi. W porównaniu z podniesieniem kotwicy, zabieg ten ma krótszy czas rekonwalescencji. W zależności od indywidualnych potrzeb, może być potrzebna osoba wspierająca przez pierwsze kilka dni po operacji. W tym czasie należy ograniczyć podnoszenie ciężarów i trzymać łokcie blisko ciała.

Szwy trwałe

Istnieją dwa główne rodzaje szwów trwałych do podnoszenia piersi: szwy wchłanialne i szwy trwałe. Szwy wchłanialne są wchłaniane przez organizm, natomiast szwy trwałe trwają wiecznie. Są one zazwyczaj wykonane z materiałów syntetycznych lub polimerów, takich jak nylon lub polipropylen. Szwy wchłanialne najlepiej stosować do zabiegów wewnętrznych, natomiast szwy stałe są dobre do zabiegów zewnętrznych.

Szwy trwałe stosowane w operacji podniesienia piersi są zwykle zakotwiczone do jakiejś struktury. Dzięki temu blizna jest mniej narażona na oszpecenie z czasem. Szwy te są również mniej narażone na infekcje. Technika ta wymaga dłuższego czasu rekonwalescencji, ale może być świetnym rozwiązaniem dla osób z mocno obwisłymi piersiami.

W tej procedurze chirurg wykonuje małe nacięcie na fałdzie podramiennym. Następnie opracowuje kieszeń podpiersiową i umieszcza w niej ketorolak lub bupiwakainę z adrenaliną. Chirurg używa oświetlonego retraktora, aby uwidocznić przednią powierzchnię kieszonki podpotylicznej. Po utworzeniu kieszonki szwy mastopeksji wewnętrznej są umieszczane w powięzi powierzchownej piersi. Implant jest następnie wypełniany solą fizjologiczną, a pacjentka zostaje posadzona w pozycji wyprostowanej w celu oceny wyników.

Podobne tematy