Jak działa podnoszenie gwintów

Jeśli zastanawiasz się jak działa lifting nici to dobrze trafiłaś. Opowiemy Ci o niciach PDO, Silhouette InstaLift, Fox eye i rekonwalescencji. Zanim umówisz się na zabieg, ważne jest, abyś wiedziała, czego możesz się spodziewać. Po zabiegu zostaniesz poproszona o odpoczynek przez tydzień i unikanie uciążliwych aktywności. W miejscach nacięć zastosowane zostanie znieczulenie miejscowe. Pacjenci mogą również poprosić o sedację, jeśli sobie tego życzą.

Nici PDO

Procedura podnoszenia powiek z użyciem nici PDO zapewni naturalnie wyglądające podniesienie, które poprawi wygląd górnej powieki i zmniejszy oznaki starzenia. Procedura może również dać pacjentom gładszą i konturowaną skórę. Pacjenci mogą odczuwać obrzęk, bolesność i napięcie przez dwa tygodnie po zabiegu. W tym czasie pacjenci powinni unikać forsownych aktywności, aby zminimalizować dyskomfort – element ten został stworzony przez specjalistów strony xfitnessclub.pl. Zabieg z użyciem nici PDO może również prowadzić do tymczasowego wgłębienia skóry, ale jest to rzadkie. Po zagojeniu pacjenci mogą natychmiast powrócić do pracy i aktywności społecznej. W ciągu dwóch do czterech miesięcy efekty działania nici będą się nadal poprawiać.

Pacjenci, którzy rozważają ten zabieg, są zachęcani do okresowych wizyt w klinice w celu podtrzymania efektów. Ponieważ nici PDO są wchłaniane przez organizm, zabieg można powtórzyć kilka miesięcy lub lat później. Metoda ta eliminuje również konieczność pobytu w szpitalu.

Z wiekiem skóra zaczyna opadać w dół na skutek działania grawitacji. Kiedy pacjent poddaje się zabiegowi z użyciem nici PDO w celu podniesienia powiek, lekarz umieszcza w skórze specjalne nici PDO, które pobudzają wzrost kolagenu i zapewniają wsparcie. Te nici, pierwotnie opracowane dla chirurgii serca, są wykonane tak, aby bezpiecznie rozpuścić się w skórze, tworząc nowy kontur twarzy. Ponadto nici PDO mogą podnieść powieki, dzięki czemu wydają się bardziej młode i odmłodzone.

Silhouette InstaLift

Zabieg podnoszenia powiek nićmi Silhouette InstaLift jest szybki, bezbolesny i może trwać od 45 do 90 minut. Pacjenci mogą spodziewać się minimalnego obrzęku, pewnych siniaków i bólu po zabiegu, ale już w dniu zabiegu mogą powrócić do normalnej pielęgnacji skóry. Ból pooperacyjny może być leczony środkami przeciwbólowymi dostępnymi bez recepty. Większość pacjentów jest w stanie wrócić do pracy i normalnych zajęć w ciągu dwóch tygodni.

Zabieg polega na zastosowaniu biodegradowalnych nici do podniesienia zwiotczałej tkanki. Nici są umieszczane przez małe nacięcie na skórze, aby zminimalizować dyskomfort. Następnie nici są starannie pozycjonowane i dopasowywane, aby osiągnąć pożądane podniesienie i efekt estetyczny. Po zakończeniu zabiegu pacjent może natychmiast zobaczyć i poczuć jego rezultaty.

Zabieg wymaga znieczulenia miejscowego i może być wykonany w gabinecie lekarskim. W zależności od liczby użytych nici, zabieg może trwać od 60 do 90 minut. Większość pacjentów zgłasza minimalny dyskomfort oraz niewielki obrzęk i zasinienie po zabiegu. Pacjenci są zachęcani do odpoczynku po zabiegu i stosowania okładów z lodu w celu zminimalizowania ewentualnych siniaków.

Fox eye

Zabieg z użyciem nici liftingujących powieki Foxa polega na wstrzyknięciu do powieki środka znieczulającego miejscowo i wprowadzeniu nici PDO. Nici te są następnie wsuwane pod powiekę za pomocą małej kaniuli. Zabieg może trwać od sześciu do dwunastu miesięcy i wymaga corocznej konserwacji. Procedura ta jest idealna dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich powiek. Po zabiegu pacjent może odczuwać pewną tkliwość i może zostać mu przepisany paracetamol w celu złagodzenia dyskomfortu.

Proces obejmuje niewielką ilość znieczulenia i minimalny czas rekonwalescencji. Nici są umieszczane pod skórą i podnoszą obszary zainteresowania. Procedura ta jest powszechnie wykonywana w celu usunięcia linii uśmiechu, ale jest również bardzo skuteczna w tworzeniu lisich oczu. W zależności od rodzaju zastosowanych nici klasy medycznej, rezultaty mogą utrzymywać się od sześciu miesięcy do roku.

Podniesienie powiek za pomocą nici to niechirurgiczny zabieg, który można wykonać w ciągu 30 minut. Za pomocą igły wprowadza się do powieki nici PDO, które podnoszą boczne brwi i tworzą kocie nachylenie. Nici te nie są trwałe, ale są w stanie stymulować produkcję kolagenu przez organizm, co oznacza, że pacjent będzie odczuwał ujędrnienie wokół oczu przez około rok.

Odzyskiwanie

Odzyskiwanie z nici do podnoszenia powiek jest stosunkowo łatwe, chociaż będziesz miał trochę obrzęku i siniaków po zabiegu. Jednak jest możliwe, aby powrócić do normalnych działań natychmiast. Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby przyspieszyć odzyskanie jest odpoczynek. Należy zachować jak największy komfort i unikać wszelkich czynności, które powodują uczucie suchości w oczach. Należy również unikać spania na boku przez co najmniej dwa tygodnie.

Objawy pooperacyjne obejmują niewyraźne widzenie, wrażliwość na światło i obrzęk. Są to objawy normalne i przejściowe, jednak należy unikać ciężkiej aktywności fizycznej, w tym prowadzenia samochodu lub wykonywania uciążliwych czynności. Chirurg prawdopodobnie poda pacjentowi leki przeciwbólowe, które należy przyjmować po zabiegu, aby zminimalizować dyskomfort. Można również zastosować chłodne okłady na obszar, aby zminimalizować obrzęk. Należy również nosić ciemne okulary przeciwsłoneczne, aby zapobiec wrażliwości na światło.

Zabieg blefaroplastyki usuwa nadmiar tłuszczu spod oka i pomaga oczom wyglądać młodziej i bardziej żywo. Jest to zabieg mało inwazyjny, który nie wymaga zakładania szwów ani długiego okresu rekonwalescencji. Większość pacjentów doświadcza minimalnych efektów ubocznych i krótkiego okresu przestoju.

Długotrwałość liftingu nićmi

Jeśli szukasz sposobu na podniesienie powiek, lifting nićmi PDO może być dla Ciebie najlepszym wyborem. Podniesienie powiek nićmi PDO to zabieg chirurgiczny, który wykorzystuje wchłanialne szwy strategicznie umieszczone pod skórą, aby uzyskać bardziej zrównoważony wygląd. Dr Miller używa do zabiegu nici PDO MINT, które mają wzdłuż siebie małe wypustki, które podciągają tkankę.

Jak w przypadku każdej procedury chirurgicznej, wyniki operacji podnoszenia nici będą się różnić w zależności od osoby. Efektem zabiegu może być poprawa tekstury i napięcia skóry, a także poprawa wyglądu. Chociaż rezultaty zabiegu podnoszenia nici nie są widoczne przez kilka miesięcy, to z czasem powinny się poprawić. Dotyczy to zwłaszcza cienkiej skóry, która może odczuwać skutki działania nici, ale z czasem powinny się one rozpuścić.

Zabieg może trwać od 6 do 18 miesięcy. Liczba użytych nici oraz grubość skóry mają wpływ na trwałość rezultatów. Ponadto w nowszych liftingach z użyciem nici stosuje się nici rozpuszczalne, które ulegają rozpuszczeniu w ciągu czterech do sześciu miesięcy. W przeciwieństwie do zastrzyków z toksyny botulinowej, których rezultaty utrzymują się przez rok lub krócej, liftingi nićmi trwają często 18 miesięcy lub dłużej.

Efekty uboczne

Jednym z efektów ubocznych liftingu powiek nićmi jest obrzęk. Może to nastąpić do jednego tygodnia po zabiegu. Jednak obrzęk zazwyczaj ustępuje samoistnie w ciągu kilku dni. Kilka osób doświadcza również łagodnego zasinienia. Jeśli tak się stanie, należy przyjąć lek przeciwzapalny. Przez kilka dni należy również unikać forsownych ćwiczeń i masowania tego obszaru.

Podnoszenie nici jest jedną z najmniej inwazyjnych procedur dostępnych na rynku, ale nadal jest to procedura chirurgiczna, która może pozostawić pewne zasinienia i bolesność. Niektórzy pacjenci mogą czuć nici, ale nie powinno im to przeszkadzać. Zabieg jest bezpieczny, a większość osób wraca do zdrowia bez żadnych długotrwałych skutków ubocznych. Jednak pacjenci powinni być świadomi ryzyka i potencjalnych skutków ubocznych zabiegu.

Niektóre osoby obawiają się, że procedura może spowodować blizny. Są one jednak rzadko spotykane. Nici wykonane są z materiału, który ulegnie naturalnemu rozkładowi w organizmie. Oznacza to, że istnieje bardzo małe ryzyko infekcji. Jeśli obawiasz się o możliwość widocznych nici, zawsze możesz je usunąć po zabiegu.

Koszt

Istnieje wiele czynników, które wpływają na koszt liftingu powiek za pomocą nici. Liczba nici i zastosowana technika to dwa największe czynniki. Nie każdy pacjent wymaga takiej samej liczby nici. Ponadto, nie wszyscy świadczeniodawcy naliczają takie same ceny za procedurę, więc ważne jest, aby rozejrzeć się za najlepszą ceną.

Niechirurgiczne podnoszenie nici kosztuje zazwyczaj od 1500 do 3000 dolarów, w zależności od leczonego obszaru i liczby użytych nici. Koszt tych zabiegów jest zwykle podzielony między dwa lub trzy zabiegi, oddzielone około miesiąca. Najbardziej zauważalne wyniki są często osiągane z Silhouette InstaLift, który kosztuje 3,525 dolarów za jeden zabieg. W zależności od obszaru może być wymagany drugi zabieg, a dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się coroczne zabiegi pielęgnacyjne. Przed poddaniem się tej procedurze należy umówić się na konsultację i upewnić się, że dobrze rozumiemy koszty związane z zabiegiem.

Należy również wziąć pod uwagę referencje chirurga. Jeśli chirurg nie jest certyfikowany, on lub ona nie może pobierać tych samych stawek za procedurę. Jednak chirurg plastyczny z certyfikatem zarządu może być droższy niż ktoś z mniejszym wykształceniem. Koszt znieczulenia jest kolejnym czynnikiem, który może wpłynąć na decyzję o tym, do kogo należy się udać. Podczas gdy bardzo doświadczony amerykański chirurg plastyczny prawdopodobnie pobierze więcej opłat niż niecertyfikowany asystent medyczny, on lub ona zapewni doskonałe wyniki i bezpieczeństwo.

Podobne tematy