Czy wybielanie okolic intymnych jest trwałe?

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na rozjaśnienie okolic intymnych, możesz odwiedzić lekarza medycyny estetycznej i poddać się różnym zabiegom. Procedury te mogą obejmować wybielanie odbytu, wybielanie laserowe i żel do depigmentacji w domu. Dr Green jest doświadczonym lekarzem kosmetycznym, który oferuje kilka różnych opcji leczenia.

Wybielanie odbytu

Wybielanie odbytu nie jest rozwiązaniem trwałym. Proces ten może wymagać kilku powtórzeń, zanim zobaczymy pożądane rezultaty. Osoby poddające się zabiegowi powinny być przygotowane na nieprzyjemne skutki uboczne. Warto również wiedzieć, że wybielanie odbytu nie jest odpowiednie dla wszystkich typów skóry.

Wybielanie odbytu jest zabiegiem kosmetycznym mającym na celu rozjaśnienie okolicy odbytu. Istnieje kilka opcji wybielania odbytu, a rezultaty można osiągnąć stosując produkty domowe lub metody profesjonalne. Ogólnie rzecz biorąc, wybielanie odbytu polega na zastosowaniu środków chemicznych, które złuszczają skórę i rozjaśniają okolice odbytu. Proces ten działa podobnie do stosowania toniku chemicznego.

Produkty do wybielania odbytu są zwykle oznaczone jako naturalne i bezpieczne, ale istnieje pewne ryzyko z tym związane. Nie jest zalecane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Profesjonalny dostawca wybielania odbytu będzie miał większe doświadczenie w tej procedurze i użyje odpowiednich produktów. Będą one również mieć lepszy widok na odbyt i może użyć środków znieczulających, aby zmniejszyć ból.

Po zabiegu należy unikać seksu lub jakiejkolwiek innej aktywności, która powoduje tarcie. Ponadto należy unikać pływania lub zanurzania odbytu w wodzie przez co najmniej 72 godziny. Czynności te mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia hiperpigmentacji i spowodować konieczność dalszego leczenia.

Wybielanie odbytu jest popularnym zabiegiem kosmetycznym dotyczącym odbytu. Dostępnych jest kilka zabiegów, w tym krem lub peeling chemiczny. Wybielanie odbytu może pomóc w walce z przebarwieniami i poprawić pewność siebie. Wyniki wybielania odbytu nie są trwałe. Konieczne będzie powtórzenie zabiegu, aby utrzymać pożądany wygląd.

Proces ten jest bezpieczny, jeśli zostanie przeprowadzony prawidłowo. Jeśli jednak nie zostanie wykonany prawidłowo, może uszkodzić skórę i spowodować poważne komplikacje zdrowotne. Może również powodować infekcje. Dobry produkt do wybielania odbytu zawiera witaminę E, która zwiększa odnowę komórek. Niektóre zawierają nawet kwas kojowy, który jest silnym środkiem złuszczającym.

Zabiegi wybielania odbytu rozpoczęły się jako procedura kosmetyczna dla dorosłych szukających alternatywy dla operacji odbytu. Procedurę tę zapoczątkowały hollywoodzkie gwiazdy i stała się ona bardziej popularna wśród kobiet w średnim wieku. Dorośli animatorzy, rozwódki w średnim wieku i kobiety rozwiedzione są wśród pacjentów Zuri A. Murrell, MD, chirurga kosmetycznego z Beverly Hills. Leczyła ona od 400 do 500 pacjentów szukających odmłodzenia odbytu. Jest znana ze swojej zdolności do leczenia różnych problemów, w tym hemoroidów, tagów skóry odbytu.

Laserowe wybielanie

Laserowe wybielanie okolic intymnych jest powszechną procedurą kosmetyczną, która może poprawić koloryt skóry i wyeliminować ciemne plamy. Ludzie mają wiele różnych przyczyn ciemnej skóry, w tym starzenie się, genetyka, infekcje bakteryjne lub hormony. Dodatkowo, wielokrotne golenie, wybielanie i inne powszechne praktyki mogą sprawić, że skóra stanie się ciemniejsza. Ludzie mogą mieć ciemną skórę również dlatego, że mieli niewłaściwy rodzaj depilacji laserowej.

Wybielanie laserowe okolic intymnych jest szybką procedurą, która jest skuteczna w usuwaniu ciemnego pigmentu. Zabieg polega na wykorzystaniu pojedynczej długości fali światła i ciepła do zniszczenia cebulki. Energia lasera jest absorbowana przez melaninę i niszczy cebulki. Należy pamiętać, że laserowe wybielanie okolic intymnych nie jest rozwiązaniem trwałym i należy się spodziewać, że trzeba będzie je powtórzyć kilka razy, zanim będzie wyglądało idealnie.

Laserowe wybielanie okolic intymnych to popularny zabieg, który może poprawić kolor Twojej pochwy. Proces usunie zewnętrzną warstwę pochwy z pigmentacją skóry, która może być kłopotliwa w sytuacjach intymnych. Zabieg pobudzi również produkcję kwasu hialuronowego i kolagenu, co pozwoli stworzyć jaśniejszą, zdrowszą tkankę.

Laser używany w tej procedurze jest zatwierdzony przez FDA i jest to doskonały sposób na poprawę napięcia skóry. Zabieg ten jest nieinwazyjny i nie spowoduje blizny lub uszkodzenia ściany pochwy. Proces będzie również skutkować skorupą skóry, która zagoi się w ciągu kilku dni.

Procedura może trwać od trzech do dziewięciu sesji. Pierwsze trzy sesje usuwają nowy pigment, ale starszy pigment może wymagać od sześciu do dziewięciu sesji. Każda sesja będzie trwać około godziny. Druga sesja będzie konieczna, jeśli pigment został już rozproszony w wielu warstwach skóry.

Laserowe wybielanie okolic intymnych nie jest rozwiązaniem trwałym, a wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Wyniki te są zależne od wielu czynników, w tym genetyki i stylu życia. Ważne jest, aby przed poddaniem się jakiejkolwiek procedurze zasięgnąć porady specjalisty medycznego.

Żel do depigmentacji w domu

Po zabiegu wybielania w klinice należy kontynuować stosowanie żelu do depigmentacji w domu, aby usunąć ciemną pigmentację. Żel należy stosować regularnie, najlepiej na noc, na miejsca dotknięte zmianami. Podczas stosowania żelu należy również unikać noszenia odkrytych ubrań. Zaleca się stosowanie papierowej bielizny lub majtek, aby zapobiec przebarwieniom. Jeśli masz skłonność do wrażliwości, możesz rozważyć użycie mezoestetycznego kremu Melan Recovery.

Dostępny jest również domowy żel depigmentacyjny do miejsc intymnych. Mesoestetic Dermamelan Intimate Home Depigmentation Gel Cream działa poprzez ukierunkowanie na mechanizmy powodujące pigmentację i jej minimalizację. Produkt ten może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie kuracji w klinice.

Dermamelan Intimate At-Home Depigmenting Gel Cream jest przeznaczony dla kobiet, które mają ciemną pigmentację w okolicach intymnych. Produkt ten nie powinien być jednak stosowany do oczu ani na błony śluzowe. Nie powinny go również stosować kobiety w ciąży oraz osoby nadwrażliwe na ostre substancje chemiczne. Nie zaleca się go również osobom, które przeszły radioterapię lub mają niedawno przeprowadzoną depilację.

Dermamelan Intimate to nowszy żel do depigmentacji w warunkach domowych przeznaczony dla kobiet o ciemniejszej karnacji. Żel zawiera składniki stworzone specjalnie dla okolic intymnych i wewnętrznej strony ud. Żel może również pomóc osobom, które cierpią z powodu melazmy i ciemnej skóry pod pachami.

Zabieg Dermamelan Intimate jest bardzo skuteczny, jeśli jest prawidłowo stosowany i ściśle przestrzegany. Wielu pacjentów odczuwa poprawę w ciągu miesiąca. Może być konieczne powtórzenie zabiegu po trzech do sześciu miesięcy, jeśli nadal widać przebarwienia. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu pierwszego miesiąca, możesz rozważyć wykonanie peelingu Dermamelan Intimate. Jeśli jesteś zadowolona z rezultatów, możesz spróbować drugiego zabiegu w domu.

Chociaż czynniki zewnętrzne, takie jak tarcie i obcisłe ubrania mogą powodować ciemnienie, możesz zmniejszyć ryzyko hiperpigmentacji, unikając tych powszechnych przyczyn. Unikaj pocierania wewnętrznych ud i unikania ćwiczeń, które powodują tarcie w strefie intymnej. Ponadto, utrzymuj ten obszar w chłodzie i suchości. Unikaj noszenia spoconych ubrań przez dłuższy czas, ponieważ mogą one powodować podrażnienie tkanek skóry.

Intymne serum rozjaśniające Namyaa to kolejna opcja, którą możesz wykorzystać do wybielania okolic intymnych w domu. Pomaga zmniejszyć zaczerwienienia i skazy spowodowane goleniem, a także może rozjaśnić blizny, pigmentację i znamiona w tym obszarze. Zawiera również aloes, który zwiększa produkcję kolagenu. Przy ciągłym stosowaniu można uzyskać pożądany odcień skóry w ciągu zaledwie sześciu tygodni.

Podobne tematy